Oferta pracy – Opiekun osoby niesamodzielnej

Fundacja na Rzecz Seniorów BONUM VITAE  w związku z realizacją projektu Wprowadzenie usług środowiskowych oraz teleopieki dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Gminie Gierałtowice poszukuje osoby do pracy na stanowisku Opiekun osoby niesamodzielnej.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Opiekuna osoby niesamodzielnej będzie realizowana na terenie Gminy Gierałtowice (woj. śląskie), polegała będzie m. in. na pomocy w zaspakajaniu codziennych potrzeb życiowych, opiece higienicznej, pielęgnacji zaleconej przez lekarza, zapewnieniu kontaktów z otoczeniem osoby niesamodzielnej w wieku powyżej 60 roku życia.

Wymagania:

  • Kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, AON, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w DPS
  • Doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego
  • Odbycie minimum 80 godzinne szkolenie z zakresu realizowanej usługi, w tym udzielania pierwszej pomocy lub pomocy premedycznej
  • Stosowanie się do etyki zawodu, sumienność, empatia i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy realizacji kolejnych projektów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 790 293 330

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres k.otachel@bonumvitae.org.pl

Abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, prosimy o dodanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Posted in Bez kategorii.